Warsztaty fotograficzne Tarnów

Prowadzę warsztaty fotograficzne w Tarnowie zarówno dla osób początkujących, jak i chcących podnosić swoje kwalifikacje. Nasi instruktorzy to doświadczeni fachowcy, którzy nie tylko wiedzą, jak fotografować, ale też znają się na aparatach i możliwościach, jakie mają określone modele.

Osoba decydująca się na warsztaty fotograficzne sama określa, jaką dziedzinę chce podszkolić. Uczymy m.in. fotografii portretowej, artystycznej i ślubnej. Umożliwiamy zarówno pracę na naszym sprzęcie, jak i na własnym. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i uwagi dotyczące tematu i przebiegu warsztatów. Wiemy jak skutecznie przekazywać wiedzę i dzielić się doświadczeniem.

Indywidualne warsztaty fotograficzne

Indywidualne warsztaty fotograficzne to kolejna oferta, którą wprowadziłam. Dowiedz się, jak robić zdjęcia! Chcesz poznać teorię i praktykę fotografowania dowolnych tematów? Zapraszam.

W ofercie jest fotografia studyjna jak i plenerowa w tym:

  • portret,
  • fotografia rodzinna,
  • fotografia dziecięca,
  • fotografia modowa,
  • street photo,
  • fotografia reportażowa,
  • krajobraz.

Masz ambicje artystyczne? Chcesz wiedzieć, widzieć i umieć coraz więcej? Poznaj moją ofertę warsztatów fotograficznych. Ja i mój zespół poprowadzimy Cię przez wszystkie zagadnienia fotograficzne.

Fotografuj lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami! Przekonaj się, że aby robić niesamowite zdjęcia, nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Nasze kursy fotograficzne prowadzą doświadczeni fotografowie, którym nieobce są tajniki tej sztuki, zarówno jeśli chodzi o stronę artystyczną, jak i techniczną. Te szkolenia uczynią fotografowanie ekscytującym. Wyjątkowe i niezapomniane mistrzowskie warsztaty fotograficzne!

Niepowtarzalna okazja do oceny Twojego portfolio oraz na spojrzenie na dany temat fotograficzny z różnych punktów widzenia. Prowadzący to profesjonaliści najwyższej klasy, nietuzinkowe osobowości, znawcy i wielbiciele danych tematów fotograficznych. Program każdego masterclass odbiega od typowych ofert warsztatów fotograficznych: nie dowiesz się, jak należy podchodzić do danego tematu, ale jak podchodzi do niego Mistrz. Spodziewaj się przeformatowania umysłu… Na zajęciach masterclass często płyniemy pod prąd, a nawet więcej: próbujemy zawrócić rzekę kijem. To z pewnością możliwe, skoro sam Mistrz odnosi już w tej dziedzinie znaczące sukcesy. Weź udział w warsztatach i wyróżnij się!

Profesjonaliści nauczą Cię jak fotografować!

Profesjonalna fotografia studyjna

Profesjonalna fotografia plenerowa